Трейд-ин

Мрієте поміняти свій автомобіль на новий? Хочете з максимальною вигодою продати свій автомобіль з пробігом і уникнути зайвого клопоту? Скористайтеся послугою трейд-ін від Групи компаній «АІС»! Заповніть форму заявки оцінки Вашого автомобіля. Наші менеджери повідомляють Вам попередню вартість викупу і про подальші дії для здійснення угоди.

КМ
Інший автомобіль з пробігом
Новий автомобіль
Поки не знаю

Наприклад: (099)111-11-11

Наприклад: user@mail.server.ua

НАЙМАСШТАБНІША В УКРАЇНІ ПРОГРАМА ТРЕЙД-ІН:

30 МІСТ І БІЛЬШЕ 50 АВТОСАЛОНІВ!

ВИБІР НОВОГО АВТОМОБІЛЯ З 15 БРЕНДІВ І 400 МОДЕЛЕЙ!

ВИКУП АВТОМОБІЛІВ З ПРОБІГОМ ВСІХ МАРОК!

ДІЄ ЯК ДЛЯ ФІЗИЧНИХ, ТАК І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

МОЖЛИВІСТЬ ПОЄДНАТИ ПОКУПКУ У КРЕДИТ І ТРЕЙД-ІН!

Трейд-ін (Trade-in) - обмін автомобіля з пробігом на новий автомобіль з доплатою. Вибравши автомобіль в будь-якому з Автоцентрів Групи компаній «АІС» по всій Україні, Ви надаєте нам свій автомобіль з пробігом для оцінки (діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна) і подальшого викупу. Ціна викупу старого автомобіля буде вирахувана з ціни нового автомобіля при покупці.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ТРЕЙД-ІН В ГРУПІ КОМПАНІЙ «АІС»:

Вигода:
Група компаній «АІС» дає максимально можливу ринкову ціну на автомобіль, що викуповується. Оцінка проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке відображає реальний стан транспортного засобу. У підсумку ми отримуємо об'єктивну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зношеності всіх його комплектуючих.
Ми повністю беремо на себе оплату всіх податків при подальшому перепродажі авто.
Ви повинні доплатити тільки різницю між вартістю нового і старого автомобілів. Решта суми покривається вартістю старого автомобіля.
Група компаній «АІС» бере на себе повну відповідальність за технічний стан викупленого автомобіля. Вам не доведеться спілкуватися з новим власником свого старого автомобіля з питань технічного стану. Ви не будете нести відповідальність перед новим власником за якість свого автомобіля, вирішувати всі проблеми, пов'язані з претензіями, проводити зустрічі з незнайомими людьми.
Через низький попит, зростання цін на бензин, свят і сезонності, ціна на автомобіль з пробігом падає в середньому на кілька відсотків щомісяця. Завдяки програмі трейд-ін від Групи компаній «АІС» клієнт забуде про всі ці ризики.

Зручність:
Вартість викупу Вашого автомобіля з пробігом може бути першим внеском при покупці нового автомобіля в кредит. Таким чином, покупка нового автомобіля взагалі не потребує первинних фінансових вкладень!
Автомобіль може бути придбаний як фізичною, так і юридичною особою в будь-якому автоцентрі Групи компаній «АІС» по всій Україні.
Оперативність викупу автомобіля. Група компаній «АІС» бере на себе всі клопоти по укладенню угоди з майбутнім покупцем автомобіля з пробігом. Якщо клієнт попередньо зняв автомобіль з обліку в ДАІ, то тривалість укладання угоди на покупку нового автомобіля складає менше одного дня.
Гроші за автомобіль відразу ж зараховуються в рахунок викупу нового автомобіля.
Не потрібно витрачати свій час і ресурси на пошук покупця для старого автомобіля, розміщення рекламної інформації і відвідування авторинків.
Послуга доступна клієнту 7 днів на тиждень.

Надійність:
Група компаній «АІС» гарантує юридичну чистоту угоди. Клієнт захищений від аферистів, які працюють на авторинках або по оголошеннях.

ПРОЦЕДУРА КУПІВЛІ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ПОСЛУГИ «ТРЕЙД-ІН» ПРОСТА:
Ви є власником легкового автомобіля віком до 10 років, будь-якого бренду і будь-якої країни виробника і хочете придбати новий автомобіль. Вам потрібно відвідати один з більш ніж 50 салонів Групи компаній «АІС» і вибрати новий автомобіль, який Ви хочете придбати.
Ви звертаєтеся до менеджера нашого Автосалону з питанням про придбання нового автомобіля за допомогою послуги Трейд-ін і даєте інформацію про автомобіль з пробігом, яким Ви володієте. Менеджер Автосалону протягом 15 хвилин надає Вам попередню оцінку вартості Вашого автомобіля з пробігом.
Якщо Вас влаштовує оціночна вартість - призначається дата і час проведення діагностики автомобіля на СТО Автоцентру Групи компаній «АІС», де клієнт планує купити новий автомобіль.
В процесі діагностики перевіряються документи на Ваш автомобіль з пробігом, проводиться його повна діагностика і узгодження з клієнтом ціни викупу. В середньому це займає не більше однієї години!
У разі позитивної домовленості між Автоцентром Групи компаній «АІС» і Вами про викуп автомобіля, оформляються документи на викуп автомобіля з пробігом і покупку нового. Ви отримуєте рахунок на доплату за новий автомобіль.
Ви знімаєте свій автомобіль з обліку, оплачуєте доплату за новий, а знятий з обліку автомобіль з пробігом здаєте на склад Автосалону. Вітаємо - Ви отримуєте Ваш новий автомобіль!
Список необхідних документів власника автомобіля для проведення викупу: паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт автомобіля, сервісна книжка та інші документи, що підтверджують сервісну історію автомобіля (якщо такі є і автомобіль знаходиться на гарантії), нотаріально оформлена заява від дружини (чоловіка) із згодою на відчуження автомобіля, довідка МРЕВ про зняття автомобіля з обліку для продажу.

ПОКУПКА НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В КРЕДИТ ЗА ДОПОМОГОЮ ПОСЛУГИ ТРЕЙД-ІН
Додатково до вище озвучениХ процедур необхідно виконати наступні дії:
Подати заявки (самостійно або в нашому салоні) на отримання кредиту в обрані Вами банки. У разі позитивного рішення банку (ів) вибрати кредитну програму, яка Вас влаштовує. Оформити всі необхідні документи для викупу автомобіля з пробігом, покупки нового автомобіля і отримання кредиту.
Грошові кошти за автомобіль з пробігом, що здається, будуть перераховані в автосалон в рахунок Вашого першого внеску на купівлю нового автомобіля.
Далі Ви проходите всі стандартні процедури, як при покупці нового автомобіля в кредит.
Популярність бренду, моделі і кольору автомобіля.
Стан автомобіля: косметичні і механічні дефекти екстер'єру та інтер'єру, запах в салоні (автомобіль курця), машина після ДТП.
Походження автомобіля: країна експлуатації, кількість власників, стан документів, характер експлуатації (службова, таксі, автошкола).
Об'єм двигуна, вид палива і комплектація.
Рік випуску і пробіг автомобіля, його сервісна історія.
Покоління моделі (остання, попередня і т.д.).

ФАКТОРИ, ЩО ВИЗНАЧАЮТЬ ЦІНУ ВИКУПУ АВТОМОБІЛЯ:
Підвищують вартість викупу автомобіля такі елементи комплектації:
-- КПП автомат.
-- Кондиціонер.
-- Литі диски.
-- Шкіряний салон.
-- Ксенонові фари.
-- Автомобіль придбано новим в офіційного дилера в Україні.
-- Наявність сервісної книжки.
-- Колір металік.
-- Тоновані стекла.

Знижує вартість викупу автомобіля:
-- КПП механіка.
-- Відсутність кондиціонера.
-- Пошкодження кузова (на вартість ремонту).
-- Кожна механічна несправність (на вартість ремонту і вартість запасних частин).
-- Сильна зношеність салону.
-- Автомобіль пригнаний з-за кордону.
-- Немає сервісної книжки.
-- Не популярний колір.
-- Вік (зниження вартості від 15% до 25% за кожен рік).
-- Пробіг (зниження вартості від 15% до 25% за кожні 100 000 км).
-- Не популярний бренд або модель.

З огляду на всі фактори, ми пропонуємо Вам кращу ціну викупу автомобіля з пробігом, а також забезпечимо комфортну покупку нового автомобіля.

Будемо раді бачити Вас в салонах Групи компаній «АІС» по всій Україні !

Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.